Podsumowanie akcji charytatywnej

Przed świętami Bożego Narodzenia rozpoczęła się akcja charytatywna na rzecz Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim. Koordynatorkami tego szczytnego celu były panie: Edyta Fabian, Dominika Jastrząb oraz Agnieszka Łobacz. Uczniowie naszej szkoły, działający w Samorządzie Uczniowskim, którego opiekunem jest pani Anna Inman, zaangażowali się w zbieranie środków czystości oraz datków pieniężnych na wsparcie tej szczytnej inicjatywy.

W trakcie trwania akcji zbieraliśmy niezbędne artykuły, których hospicjum potrzebuje do codziennego funkcjonowania. Wśród zebranych przedmiotów znalazły się płyny do mycia naczyń, płyny do WC, chemia do zmywarek, mydła w płynie oraz dziecięce chusteczki do higieny osobistej.

Dzięki hojności i zaangażowaniu naszej społeczności szkolnej, udało nam się również zebrać kwotę 624,53 zł. Wartość ta świadczy o ogromnym zaangażowaniu i solidarności uczniów, Rodziców oraz pracowników Zespołu Szkół Elektrycznych.

6 stycznia 2024 roku wszystkie zebrane środki oraz datki pieniężne zostały przekazane na ręce Dyrektor Hospicjum Św. Kamila Pani Jolanty Gintowt.

Pragniemy również podkreślić, że nasza społeczność szkolna nie tylko zebrała środki czystości oraz datki pieniężne, ale również wykazała się ogromnym zaangażowaniem i empatią. Determinacja i współpraca z innymi członkami społeczności szkolnej sprawiły, że akcja była nie tylko skuteczna, ale również pełna serca.

Raz jeszcze pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim Darczyńcom, którzy włączyli się w tę szczytną inicjatywę.

Dzięki Waszej hojności możemy razem sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Dominika Jastrząb

Agnieszka Łobacz

Edyta Fabian