III Elektryczny Turniej League of Legends dobiegł końca!
Rok szkolny 2021/2022

W dniach 18-22 kwietnia na wirtualnej arenie naszej szkoly odbył się III Turniej Elektryczny. Po ciężkich zmaganiach i zaciętych bojach w atmosferze dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji spośród 14 drużyn z naszej szkoły udało się wyłonić zwycięzcę, który obronił swój tytuł, a był nim niepokonany team Mader Fakers. Drugie miejsce zajęła drużyna DMS SQUAD, a podium zamknęła drużyna Sztywniejsze Gity. MVP turnieju, czyli Most Valuable Player, został kapitan zwycięskiej drużyny Emil Prokopowicz z klasy 3TC4. 19 maja odbyło się oficjalne rozdanie pucharów, medali, nagród i dyplomów dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania Panu Marcinowi Blatkiewiczowi za okazane wsparcie i aktywne moderowanie chatu.

Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnych turniejach!

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Elektrycznych


 
Copyright © 2022 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.