Stypendyści 2018
Rok szkolny 2017/2018

W Filharmonii Gorzowskiej dnia 14 czerwca 2018 r. zostały przyznane stypendia naukowe i artystyczne. Uczniowie zostali nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego Jacka Wójcickiego. Z Zespołu Szkół Elektrycznych stypendystami naukowymi zostali: Alina Marciniak (klasa 3TE), Stanisław Klat (klasa 3TB), Dominik Piechaczek (klasa 3TB), Adrian Matusiak (klasa 4TB), Paweł Marcinkowski (klasa 4TB), Mateusz Asimowicz (klasa 4TF), Wojciech Głos (klasa 3TE). Natomiast stypendium artystyczne otrzymał Adam Matykiewicz (klasa 3TC). Docenieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w olimpiadach, zawodach i konkursach przedmiotowych na etapie okręgowym, wojewódzkim i centralnym.

Wszystkim nagrodzonym dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.