BARDZO DOBRE WYNIKI NASZYCH OLIMPIJCZYKÓW W FINALE OOWEE!

Z dumą zawiadamiamy, że uczniowie gorzowskiego „Elektryka” nie ustępują czołowych miejsc uczniom z całej Polski. Czterech reprezentantów Zespołu Szkół Elektrycznych zostało laureatami i finalistami XLVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, której finał XLVII edycji odbył się w dniach 22-23.02.2024 r. w Mielcu.

Marcela Bartłomiej z klasy 4 TB został laureatem w grupie mechatronicznej zajmując 2 miejsce, a Piotr Kuchowicz z klasy 5 TP uzyskał tytuł finalisty zajmując 7 miejsce w dyscyplinie informatyki.

Tytuł finalisty i 11 miejsce w dziedzinie elektroniki uzyskał Prętki Marcin z klas 4 TC zaś na 12 miejscu uplasował się Gracjan Sokołowski z klasy 3 TK uzyskując tytuł finalisty w grupie automatyka.

Dodatkowo w dziedzinie teleinformatyki naszą szkołę reprezentował Sarris Youssef z klasy 5 TD, który zakończył zawody na 13 miejscu.

Laureaci i finaliści Olimpiady, oprócz nagród rzeczowych otrzymali indeks do wielu wyższych uczelni technicznych w Polsce, w tym na AGH w Krakowie.

Grzegorz Remiszewski