Drużyna koszykówki, w formacie gry 3×3, w składzie: Czyżniejewski Krzysztof 3TO, Poźniak Bartek 3TB, Raburski Kamil 3TB i Krasowski Franciszek 2TA uczestniczyła w Ogólnopolskim Finale Licealiady, który odbył się w dniach 27 -28 maja w Lublinie. Do finału przystąpiło 11 zespołów z całej Polski. W czasie dwudniowego turnieju zawodnicy rozegrali 6 spotkań. W grupie rozegrali 3 spotkania. Na początku rywalizacji wygrali z Ełkiem, następnie przegrali z gospodarzami – Lublinem. W trzecim bardzo zaciętym meczu, zakończonym dogrywką, wygrali z rówieśnikami z Pabianic. W drugiej odsłonie turnieju nasi Uczniowie przegrali z faworytem rozgrywek – zawodnikami z Przemyśla oraz Włocławka. W trzeciej odsłonie finału rozgrywek, w grze o 5 miejsce, przegraliśmy z zespołem z Dobrodzienia. Ostatecznie zajmujemy 6 miejsce drużyn w koszykówce 3×3.

Jacek Gołębiowski – trener
Ryszard Patalas – trener