W sobotę 25.05.2024 został rozegrany w Zespole Szkół Elektrycznych turniej z okazji Dnia Sportu. Poszczególne klasy mogły się zapisywać do 2 dyscyplin: piłki nożnej i kulturystyki, gdzie siłacze szkolni mogli się zmierzyć w wyciskaniu sztangi. W rozgrywkach piłki nożnej wzięły udział 4 klasy 1-sze (1TC, 1TK, 1TO), 4 klasy 2-gie (2TC, 2TP, 2Bse, 2Bsm) i 3 klasy 3-cie (3TA, 3TD, 3TP). Drużyny grały w systemie każdy z każdym, a każdy mecz trwał 8 minut dzielony na dwie połowy. Klasy 1-sze rozgrywały zawody na sali gimnastycznej, natomiast klasy 2-gie i 3-cie na boisku szkolnym. Najbardziej interesujące są oczywiście wyniki rozgrywek.

Klasy 1-sze:

1 miejsce – klasa 1TK

2 miejsce – klasa 1TC

3 miejsce – 1 Bse.

Natomiast w finale klas 2-gich i 3-cich zmierzyły się następujące drużyny: 2 Bsm i 3TP. Po walce fair play zwyciężyła klasa 3TP.

W zawodach kulturystycznych wzięło udział 3 uczniów, którzy zajęli następujące miejsca:

1. Wawrzyniak Patryk 105kg 4TR

2. Ławniczak Dawid 102,5kg 3TK

3. Wojciechowski Bartosz 87,5kg 2TR

Dziękujemy każdej klasie z osobna za wzięcie udziału w rozgrywkach i gratulujemy zwycięzcom.

Do zobaczenia za rok!

Nauczyciele wychowania fizycznego