Witaj na stronie startowej
2 REKORDY ŚWIATA NASZEGO UCZNIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 02 czerwca 2017 09:39

W dniach 23-30 kwietnia 2017 odbyło się  „WORLD SHOOTING PARA SPORT GRAND PRIX” w Szczecinie. Strzelcy Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „START” pobili 3 rekordy świata juniorów, w tym 2 rekordy należą do naszego ucznia Kacpra Pierzyńskiego z klasy 1TD. Rekordy zostały pobite w konkurencjach P1(pistolet pneumatyczny – 60 strzałów mężczyzn) i P5(pistolet pneumatyczny szybkostrzelny – 40 strzałów open). Ponadto Kacper został wybrany najlepszym zawodnikiem w kategorii Junior.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za następne sukcesy!

Poprawiony: piątek, 02 czerwca 2017 09:47
 
Kangur Matematyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 23 maja 2017 17:50

Jak co roku na wionę, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Startowali w dwóch kategoriach wiekowych: Junior i Student. Dwóch uczniów z klasy pierwszej zasługuje na szczególną pochwałę, ponieważ zostali wyróżnieni za bardzo dobre wyniki.
A są to: Adam Kisiel z klasy 1Tf i Michał Olszowyz 1Tb. Na trzecim miejscu uplasował się Mariusz Kotecki. Wśród klas drugich najlepsi w szkole okazali się: Stanisław Klat, Mariusz Koźlarek i Dominik Piechaczek. Natomiast w klasach trzecich i czwartych na pochwałę zasługują: Piotr Nowak, Mateusz Asimowicz i Tomasz Kopyciński.

Magdalena Ludwiczak

Karolina Szpiganowicz

 
EkoElektryk już za nami! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 17 maja 2017 12:04

16 maja 2017 r. w Zespole Szkól Elektrycznych odbył się finałowy etap konkursu dla gimnazjalistów „EkoElektryk”. Zawody obejmował dwie kategorie: wiedzy i plastyczną na plakat promujący OZE.

W finale wzięło udział 29 uczniów z 7 gimnazjów. Pierwsi uczestnicy na długo przed jego rozpoczęciem zajęli wylosowane miejsca i z niecierpliwością oczekiwali na start.

Po zaciętej rywalizacji, największą ilość punktów, zajmując miejsce pierwsze uzyskał Krystian Gierczak z Publicznego Gimnazjum w Górzycy, miejsce drugie ex aequo zajęli: Konrad Bryzek z Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. oraz Bartosz Żukliński z Publicznego Gimnazjum w Górzycy, zaś trzecie miejsce, także ex aequo zajęli: Dominik Olszta z Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. i Natalia Kamińska z Gimnazjum w Bogdańcu.

W trakcie oczekiwania na wyniki testu uczestnicy mieli okazję zwiedzić obiekt Zespołu Szkół Elektrycznych przy ul. Grobla.

Natomiast w części plastycznej Jury wyłoniło trzy zwycięskie plakaty następujących twórców:

  • Aleksandry Zatylnej z Gimnazjum nr 20 w Gorzowie Wlkp. – I miejsce,
  • Malwiny Czernik i Kacpra Zieleńskiego z Gimnazjum nr 4 w Gorzowie Wlkp. – II miejsce,
  • Laury Cłapki z Gimnazjum nr 4 w Gorzowie Wlkp. – III miejsce.


Zakończenie konkursu miało uroczystą oprawę – dyplomy i nagrody zostały wręczone przez panią Kierownik Szkolenia Praktycznego Anetę Matczak oraz przedstawiciela firmy INNEKO – panią Joannę Szafraniec.

Dziękujemy instytucjom, które okazały wsparcie przy organizacji konkursu: Wydziałowi Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp., firmie INNEKO Sp. z o.o. oraz Stowarzyszeniu Elektryków Polskich Oddział w Gorzowie Wlkp.

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz opiekunom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy osiągniętych wyników.

Organizatorzy konkursu:

mgr inż. Krzysztof Ląd

lic. Marta Kudelska

mgr inż. Zuzanna Kuźmińska

mgr inż. Marcin Stankowski


 
E-NABÓR do szkół ponadgimnazjalnych na rok 2017/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 15 maja 2017 08:06 
Biblioteka. Oczywiście! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 17 maja 2017 07:52

W ramach miejskiej kampanii bicia rekordu w ilości osób czytających na szkolnej przerwie, 11 maja (czwartek), w Zespole Szkół Elektrycznych przeprowadziliśmy akcję pt. „Przerwa na czytanie”. Wydarzenie odbyło  się w ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pt. „Biblioteka. Oczywiście!”. Elektryk wziął udział w akcji już po raz drugi. Naszym zadaniem było pokazanie, że czytanie jest ciekawe.

Tego dnia w bibliotece szkolnej ilość  czytających osób sięgnęła aż 98!


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 112
Copyright © 2017 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.