Witaj na stronie startowej
Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie PDF Drukuj Email

23 listopada nasza szkolna drużyna Counter Strike Global Offensive weźmie udział w Mistrzostwach Polski Szkół w E-sporcie w Kaliszu. Turniej organizuje SUPER GAME E-SPORT.

Nasza szkoła wystąpi w składzie:

- Mateusz 'mORAS' Morawski,

- Igor 'ZAQER' Chrystan,

- Jakub 'qb3K' Gubar,

- Michał 'oshi' Matkowski,

- Dawid 'Hilles' Grube,

- Emil 'Emilio' Fiedorowicz.

Opiekunem drużyny jest mgr inż. Grzegorz Remiszewski.
Trzymamy kciuki za chłopców i życzymy im powodzenia!

 
Gorzowska Spartakiada Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 28 października 2019 11:45

24 października 2019 roku zakończyła się trwająca 3 tyg Gorzowska Spartakiada Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych. Nasza szkoła w swojej grupie spotkała się z takimi szkołami jak : I LO, IV LO, ZS EKONOMICZNYCH, ZS ODZIEŻOWYCH, ZS MECHANICZNYCH.

Zanotowaliśmy 3 zwycięstwa, 10-2 z Mechanikiem, 3-1 z Ekonomikiem i 10-2 z Odzieżówka oraz ponieślismy 2 porażki z 7-3 z IV LO i 10-2 z I LO.

W grupie zajęliśmy 3 miejsce i tylko porażką w bezpośrednim starciu z IV LO nie weszliśmy do strefy medalowej. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy 5-6 miejsce na 11 szkół. Drużynę Zespołu Szkół Elektrycznych reprezentowali : Michał Różański, Natan Mierzwiak, Jakub Borecki, Andrzej Jasik, Adrian Białaszczyk, Marcel Olszański, Dawid Teleśnicki, Dawid Urban, Mateusz Pater, Jakub Płonecki, Hubert Żłobiński oraz Jakub Owsiejczyk.

Trenerem szkolnej reprezentacji był pan Karol Dębski.

 
Młodzieżowa Rada Miasta Gorzowa Wielkopolskiego PDF Drukuj Email

Informujemy, że ruszyły wybory na radnego do Młodzieżowej Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Osoby zainteresowane kandydowaniem zapraszamy do 7 listopada do biblioteki szkolnej po odbiór kart zgłoszeniowych. 8 listopada zostanie podana do publicznej wiadomości na terenie szkoły lista kandydatów.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczniów biorących udział. Powodzenia!

mgr Malwina Żendełek


 
Integracja jest początkiem podróży.. PDF Drukuj Email

Jak to powiedział nasz wychowawca: "Integracja jest początkiem  podróży...". Wiadomo! Jest kluczem do sprawnego działania każdej klasy,  dlatego w piątek, 18 października, jako 1GT5 (OZE i Energetyk) wybraliśmy  się na Wieprzyce. Przez kilka godzin nasza dwukierunkowa klasa  rywalizowała ze sobą w zabawach takich jak: wyścigi rzędów, toczenie opony  na czas czy zmodyfikowane limbo. Po grach, których wynik zakończył się  umownym remisem, rozpaliliśmy ognisko. Integrację zorganizował Pan Konrad  Szczypiór (wychowawca) oraz Pan Ryszard Patalas (opiekun). Dziękujemy za  wspólnie miło spędzony czas, który pozwolił nam się lepiej poznać. Nie  można było sobie wyobrazić lepszego pierwszego wspólnego wyjazdu!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.


Magda Mruk, kl. 1gT5

Fot. K. Szczypiór

 
Festiwalu Nauki z AWF PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 24 października 2019 10:12

W dniu 17 października odbyła III edycja Gorzowskiego Festiwalu Nauki z AWF.

Z Zespołu Szkół Elektrycznych oddelegowani byli uczniowie: Gracjan Sabajtis (4TC), Mikołaj Adrusiów (3TB), Rafał Boniek (3TB), Jakub Lis (3TF). Doświadczenia dotyczyły dziedzin z zakresu fizyki, chemii, elektryczności. Samochód na wodę, transformator wysokich napięć, rurka antygrawitacyjna i widowiskowe eksplozje wodoru sprawiły uciechę odwiedzających.

Pokazy zostały przygotowane przez mgr inż. Adama Kochana i mgr Piotra Fedyniuka. 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 154
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.