Witaj na stronie startowej
Uczymy się od profesjonalistów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 29 października 2018 14:23

Dzięki uprzejmości firmy Sonel, producenta wysokiej jakości aparatury pomiarowej do badania m.in. instalacji elektrycznych, 17 października zostało zorganizowane w naszej szkole dedykowane szkolenie z zakresu pomiarów instalacji elektrycznych. W szkoleniu profesjonalnie poprowadzonym przez Pana Eligiusza Skrzyneckiego, przedstawiciela firmy Sonel, brali uczniowie klasy 2Ta kształcący się w zawodzie technik elektryk. Podczas zajęć uczniowie wykazali się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem. Młodzież została wprowadzona w problematykę pomiarów elementów składowych instalacji elektrycznych a następnie przystąpiła  do zajęć praktycznych, dużo ucząc się o zasadach i sposobach przeprowadzania pomiarów elektrycznych. Składamy serdeczne podziękowania firmie Sonel za sprawne zorganizowanie szkolenia.

Krzysztof Ląd

 
Gorzowski Festiwal Nauki z AWF PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 23 października 2018 12:04

Około 900 osób, głównie młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych, ale także dzieci i osób dorosłych, odwiedziło kolejną edycję Gorzowskiego Festiwalu Nauki z AWF. Pokazy, doświadczenia, eksperymenty to najlepszy sposób, żeby zainteresować młodych ludzi nauką,  zainspirować do poszukiwań własnego kierunku rozwoju.

Nasza Szkoła zaprezentowała doświadczenia z Fizyki, Elektrotechniki, Chemii.


 
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 17 października 2018 06:42

Pracownicy szkoły świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Dyrektor Stanisław Jodko podziękował wszystkim za trud włożony w edukację i wychowanie młodzieży. Szkolny zespół muzyczny "Elektrogitary" uświetnił ten wyjątkowy dzień występem artystycznym. Całość uroczystości zwieńczyły światłe upominki i życzenia od uczniów, za które raz jeszcze bardzo dziękujemy.

Poprawiony: środa, 17 października 2018 06:44
 
Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 11 października 2018 07:06

Trwa Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, w tym wyjątkowym czasie zapraszamy do obejrzenia przygotowanych wystaw tematycznych: „Zakręceni na czytanie” oraz „Znani Polacy, nieznani bibliotekarze”. Poza tym zachęcamy do udziału w proponowanych konkursach: fotograficznym „Gorzowskie pomniki przyrody w czterech porach roku” oraz „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” w formie literackiej (wiersz, opowiadanie, nowela, reportaż, gazetka szkolna), plastycznej (plakat, grafika, malarstwo, montaż, gablota szkolna) lub multimedialnej (strona internetowa, film, program radiowy, program multimedialny). Szczegóły w bibliotece szkolnej.

mgr Dominika Kuligowska

mgr inż. Zuzanna Kuźmińska


 
Spacer po Gorzowie z 1TE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 października 2018 13:06

10 października 2018 roku klasa 1TE pod opieką p. Karoliny Żmudzińskiej oraz p. Dominiki Kuligowskiej miała przyjemność wziąć udział w Spacerze po Gorzowie z panem Zbigniewem Rudzińskim z PTTK Gorzów oraz paniami: Katarzyną Kostkiewicz i Magdaleną Matuszewską z Działu Zbiorów Regionalnych WiMBP. Uczniowie poznali historię i lokalne legendy sięgające średniowiecznego miasta oraz zostali zaproszeni do udziału w konkursie fotograficznym na zdjęcie dokumentujące zabytek lub pomnik znajdujący się w Gorzowie Wielkopolskim. Wybrane przez siebie jedno zdjęcie należy wysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 października podczas Festiwalu Filmowego Baza Tożsamości Regionalnej w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej.


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 133
Copyright © 2018 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.