Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021
Rok szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2020/2021 uważa się za rozpoczęty. 1 września 2020 roku próg Zespołu Szkół Elektrycznych przekroczyło 287 uczniów klas pierwszych. Uroczystość odbyła się w dwóch turach. W celu zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego zachowano odpowiednie odstępy między uczniami oraz zalecono zastosowanie środków ochrony osobistej.

Dyrektor Stanisław Jodko serdecznie powitał wypoczętych po wakacjach młodych adeptów i nowych nauczycieli, którym przedstawił kadrę kierowniczą szkoły. Następnie uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Inaugurację poprowadziła pani Ewa Pańczyk. Nowi uczniowie z boiska udali się również do klas, aby się lepiej poznać, a następnie wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę po obiektach dydaktycznych Zespołu Szkół Elektrycznych.

W tym roku szkolnym w Zespole Szkół Elektrycznych naukę podjęło 1106 uczniów (w tym 38 dziewcząt), a pracę dydaktyczną rozpoczęło 102 nauczycieli.. W szkole utworzono 41 oddziałów klasowych, w tym 10 klas pierwszych (9 klas technikum oraz 1 klasa szkoły branżowej).

Wszystkim rozpoczynającym nową przygodę z edukacją: uczniom, nauczycielom, dyrekcji oraz pracownikom szkoły życzymy szczęśliwego nowego roku szkolnego, pełnego sukcesów i niegasnącej inspiracji do rozwoju.

 

Dominika Kuligowska


-=GALERIA ZDJĘĆ=-
 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.