progeCAD.pl banner
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE
Rok szkolny 2020/2021

W kwietniu z inicjatywy i we współpracy z Centrum Kształcenia Językowego THE POINT z Krakowa w naszej szkole odbył się konkurs języka angielskiego online. Celem konkursu było zwiększenie świadomości młodzieży o korzyściach wynikających z posiadania umiejętności językowych oraz zainteresowanie uczniów rozwojem własnych kompetencji językowych. W konkursie wzięli udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich technikum. Zwycięzcami zostali:

Jakub Komorowski- Marcjan z klasy 3TE i Oliwier Bażant z klasy 2TF.

Serdecznie gratulujemy!

mgr Anna Inman i Zespół Języków Obcych


 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.