progeCAD.pl banner
Próbny egzamin zawodowy za nami!!!
Rok szkolny 2011/2012

Próbny egzamin zawodowy za nami!!!

 

Uczniowie czwartych klas technikum oraz trzecich  klas zasadniczej szkoły zawodowej kolejny raz zmierzyli się z Próbnym Egzaminem Potwierdzającym Kwalifikacje Zawodowe.

06.02.2012 r. odbył się etap pisemny EPKZ, podczas którego uczniowie rozwiązywali arkusze egzaminacyjne składające się z dwóch części: pierwszej sprawdzającej wiadomości i umiejętności właściwe dla kwalifikacji w danym zawodzie oraz drugiej - sprawdzającej wiadomości i umiejętności związane z działalnością gospodarczą. Egzamin trwał 120 minut.

Natomiast od 07.02.2012 r. nasi uczniowie zmagali się z etapem praktycznym egzaminu, który polegał na wykonaniu zadania egzaminacyjnego sprawdzającego praktyczne umiejętności naszych uczniów. Nauczyciele przedmiotów zawodowych zadbali o to, aby wszystko przebiegło zgodnie z obowiązującymi standardami.

Próbny egzamin zawodowy dał możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy i umiejętności uczniów przed egzaminem, który czeka ich w czerwcu.

 

 

mgr Katarzyna Tomicka

 

{gallery}egzamzaw{/gallery}

 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.