Rekrutacja jesień 2014

„Teletronik – cyfryzacja w kształceniu zawodowym inwestycją w przyszłość”

 

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja na jesienną edycję szkoleń i zajęć dodatkowych w ramach projektu „Teletronik – cyfryzacja w kształceniu zawodowym inwestycją w przyszłość” realizowanego w ramach Działania 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. W ramach Projektu oferujemy zajęcia:

  • kurs kwalifikacyjny 1kV
  • Teleinformatyka
  • Przedsiębiorczość
  • Odnawialne źródła energii
  • Efektywne doradztwo zawodowe
  • Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
  • Zajęcia dodatkowe z matematyki

Wszystkich uczniów zainteresowanych Projektem zapraszamy do składania dokumentów zgłoszeniowych, które można pobrać w sekretariacie szkoły przy ul. Dąbrowskiego, w sekretariacie Pracowni i laboratoriów przy ul. Grobla 9 oraz ze strony internetowej szkoły.

Dokładne informacje na temat wszystkich zajęć realizowanych w ramach projektu, znajdziecie na stronie naszej szkoły, bądź u nauczycieli: Kierownik Szkolenia Praktycznego Pani Anety Matczak oraz Pana Mikołaja Gierłowskiego.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w oferowanych zajęciach.

 

 
 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.