progeCAD.pl banner
Finalista XXXII OWE
Rok szkolny 2016/2017

Dariusz Serwaczak, uczeń klasy 3 TA doskonale zaprezentował się w XXXII edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, która odbyła się 2-4 czerwca w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim. W etapie centralnym wywalczył w znakomitym stylu tytuł finalisty.

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej jest najpopularniejszą wśród 45 olimpiad zarejestrowanych w Ministerstwie Edukacji Narodowej. W XXXII edycji startowało ponad 22 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych, do finału dostało się 112 uczestników, z okręgu lubuskiego 7, w tym Dariusz Serwaczak – uczeń gorzowskiego „Elektryka”.

Darkowi serdecznie gratulujemy znalezienia się w gronie najlepszych specjalistów od ekologii oraz ochrony środowiska.

mgr inż. Zuzanna Kuźmińska

 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.