XVI Przegląd Fotografii Dzieci i Młodzieży „Gorzów 2017”
Rok szkolny 2017/2018

16 grudnia 2017 r. w GTF przy ul. Chrobrego otwarto wystawę pokonkursową „Ślady czasu” w ramach XVI Przeglądu Fotografii Dzieci i Młodzieży „Gorzów 2017”.


Jury XVI Przeglądu Fotografii Dzieci i Młodzieży „Gorzów 2017” obejrzało 367 zdjęć 65 autorów w następujących kategoriach wiekowych: do 14 lat 171 zdjęć 24 autorów powyżej 14 lat 196 zdjęć 41 autorów. Ogółem zakwalifikowano do wystawy 121 zdjęć 51 autorów.


Miło nam poinformować, że trzech uczniów z Zespołu Szkół Elektrycznych: Michał Ampuła z klasy 2ZEM, Mariusz Koźlarek z klasy 3TE i Wojciech Wiśniewski 1TB znaleźli się w gronie wyróżnionych, a ich prace doczekały się ekspozycji.

Zdaniem jurorów „kolejna edycja przeglądu pokazuje wyraźnie, że młodzi adepci sztuki fotograficznej potrafią już nie tylko „pstrykać fotki”, lecz potrafią to robić ze świadomością, że fotografia jest językiem, którym można mówić i opowiadać ciekawe rzeczy.”


Serdecznie gratulujemy!

Marta Kudelska

Dominika Kuligowska

 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.