„Nic dwa razy się nie zdarza….” pisała Wisława Szymborska
Rok szkolny 2017/2018


Słowa te nie znajdują swojego odzwierciedlenia, gdy mówimy o udziale naszych uczniów w olimpiadach zawodowych. 08 listopada w Naszej szkole odbył się I etap Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”. 32 uczniów rozwiązywało zadania w trzech grupach tematycznych: elektrycznej, elektronicznej i teleinformatycznej.

Osoby zakwalifikowane do II etapu poznaliśmy pod koniec grudnia. Do Szczecina 8 stycznia udadzą się: w grupie elektrycznej Dopierała Jakub, Koniarczyk Patryk, Janiszewski Bartosz, Kaźmierczak Hubert, Matkowski Przemysław, Srech Bartosz z klasy 2TA, Łastowiecki Marcin, Małaczyński Piotr, Wojtowicz Jarosław, Stańczyk Krzysztof z klasy 3TA; w grupie teleinformatycznej Błaż Kamil, Orluk Jakub z klasy 4TE, Głos Wojciech, Hamer Sebastian z klasy 3TE; w grupie elektronicznej Klat Stanisław z klasy 3TB, Czułada Damian z klasy 3TC.

 

Trzymajmy kciuki za naszych Olimpijczyków !!!

mgr inż. Gierłowski Mikołaj

 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.