Dzień Sportu w "Elektryku"
Rok szkolny 2017/2018

Dnia 9 czerwca 2018 roku odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Zorganizowany został turniej piłki nożnej, czyli Mini Mundial, w których udział brały klasy 1, 2 i 3. W Wielkim Finale klasa 2 ZEM ( Chorwacja ) wygrała 1-0 z klasą 1 TC ( Francja ). W meczu kończącym zawody nauczyciele zmierzyli się ze zwycięzcami i to młodzież okazała się tym razem lepsza. Na drugim boisku odbył się również mecz piłki siatkowej dziewcząt. Zespołu Szkół Mechanicznych kontra Zespół Szkół Elektrycznych, warto dodać że w naszym zespole zagrały panie Ewa Malinowska oraz Katarzyna Przysiecka.

Nauczyciele wychowania fizycznego.


 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.