Spacer po Gorzowie z 1TE
Rok szkolny 2018/2019

10 października 2018 roku klasa 1TE pod opieką p. Karoliny Żmudzińskiej oraz p. Dominiki Kuligowskiej miała przyjemność wziąć udział w Spacerze po Gorzowie z panem Zbigniewem Rudzińskim z PTTK Gorzów oraz paniami: Katarzyną Kostkiewicz i Magdaleną Matuszewską z Działu Zbiorów Regionalnych WiMBP. Uczniowie poznali historię i lokalne legendy sięgające średniowiecznego miasta oraz zostali zaproszeni do udziału w konkursie fotograficznym na zdjęcie dokumentujące zabytek lub pomnik znajdujący się w Gorzowie Wielkopolskim. Wybrane przez siebie jedno zdjęcie należy wysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 października podczas Festiwalu Filmowego Baza Tożsamości Regionalnej w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej.


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.