Zawody piłki nożnej chłopców
Rok szkolny 2018/2019

Na przełomie października i listopada uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych brali udział w rozgrywkach Mistrzostw Gorzowa w piłce nożnej. Po pasjonujących meczach grupowych, w których odnieslismy cztery zwycięstwa i zanotowaliśmy jedną porażkę z 12 punktami zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie. W półfinale wygraliśmy z I LO i weszliśmy do Wielkiego finału, w którym to zmierzylismy się z Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego. Po dobrej grze przegraliśmy dopiero w rzutach karnych i ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce. Po zawodach pozostał niedosyt gdyż w meczu grupowym pokonaliśmy ALMS.

Zespoł ,,Elektryka" reprezentowali :

Marcin Bartnik , Wojtek Łoziński, Jakub Dobrzelecki, Czarek Danisz, Dominik Piechaczek, Jakub Borecki, Jakub Markowski, Kacper Błaż, Andrzej Jasik, Michał Różański.

Nauczyciel Karol Dębski


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.