POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2019
Rok szkolny 2018/2019

Przyszedł wreszcie na to czas ,
Byś wyruszył w wielki świat
I odnalazł swą drogę…


29 kwietnia w kolejny rejs swojego życia wyruszyli tegoroczni absolwenci Zespołu Szkół Elektrycznych.

Uroczyste pożegnanie rozpoczął Dyrektor szkoły Stanisław Jodko, który w swej przemowie podsumował czteroletni okres kształcenia naszych maturzystów, wyróżnił tych najbardziej zasłużonych i życzył przede wszystkim zdania egzaminów maturalnych.

W imieniu Lubuskiego Kuratora Oświata i Prezydenta Miasta listy gratulacyjne odczytali wicedyrektorzy: pani Krystyna Leśko i pan Artur Karasiński.


Wśród grona najlepszych tegorocznych absolwentów, którzy otrzymali świadectwa z biało-czerwonym paskiem znaleźli się:

  • Stanisław Klat – uczeń klasy 4TB, laureat XLI i XLII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, uzyskana średnia 5,41;
  • Dominik Piechaczek –  uczeń klasy 4TB, finalista XLI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, uzyskał średnią 5,07;
  • Dominik Szczepaniak –  uczeń klasy 4TB,  średnia 4,97;
  • Alina Marciniak – uczennica klasy 4TE, laureatka XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności, finalistka XXIX Olimpiady Filozoficznej, laureatka I stopnia XX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności, średnia 4,93;
  • Paweł Bednarczyk – uczeń klasy 4TD, uzyskał średnią 4,89;
  • Maciej Przyborowski – uczeń klasy 4TD, średnia 4,79;
  • Mateusz Kopytek –  uczeń klasy 4TB, średnia 4,76;
  • Michał Zabraniak –  uczeń klasy 4TD, średnia 4,76;
  • Dominik Drost – uczeń klasy 4TG, uczestnik centralnego etapu IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy  o Energetyce Odnawialnej,  uzyskał średnią 4,75.


Wyróżnieni zostali także ci, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły i wielokrotnie ją reprezentowali:

  • Adam Matykiewicz z klasy 4TC,
  • Michał Telesiński  z klasy 4TC,
  • Kacper  Zieliński z klasy 4TE,
  • Agata Gonciarz z klasy 4TG,
  • Łukasz Madej z klasy  4TB,
  • Szymon Kulczyński, Tomasz Gożdzik, Norbert Burdziński, Krzysztof Jackowiak z klasy 4TC,
  • Paweł Bednarczyk i Julia Krzyżaniak  z klasy 4 TD,
  • Alina Marciniak i Marcelina Wiśniewska z klasy 4TD.


Dyplomami nagrodzeni zostali także aktywni wolontariusze i wybitni sportowcy.

Doceniono także szkolnych artystów, którzy stworzyli szkolną  „Galerię 4 piętro”, wręczając im symboliczne pędzle. Ponadto międzynarodowe certyfikaty z zakresu informatyki swoim podopiecznym wręczyli opiekunowie - pan Grzegorz Remiszewski i Waldemar Wieczorek.

Uroczystość zakończyło oficjalne wręczenie świadectw oraz wykonanie grupowego zdjęcia.

Kochani maturzyści, życzymy wam zdobycia szczytów waszych marzeń, przebycia nieodkrytych szlaków i poszukiwania nowych horyzontów!


Monika Araszczuk


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.