Młodzież z Elektryka na II Forum Gospodarczym – Gorzowski Archipelag Rozwoju
Rok szkolny 2019/2020

26 września uczniowie klasy IIITB wraz z opiekunem  uczestniczyli w II Forum Gospodarczym  Gorzowski Archipelag  Rozwoju: kompetencje przyszłości. Znamienici prelegenci, wśród nich min. prof. dr hab. Jerzy Hausner, odpowiadali na pytania  dotyczące przetrwania firm w gospodarce cyfrowej, nurtujące zarówno przedsiębiorców jak i pracowników. Wielokrotnie w wypowiedziach czy to wykładowców uniwersyteckich, prezesów firm, przedsiębiorców czy strategów marketingowych podkreślano ogromne znaczenie kompetencji miękkich – wśród kompetencji przyszłości. Młodzież z zainteresowaniem słuchała wykładów urozmaiconych prezentacjami. Mam nadzieję, że każdy z nich wyciągnął jakąś naukę, myśl dla siebie na dziś i jutro. Wydarzenie prowadził p. Marek Kacprzak – dziennikarz, Wirtualna Polska. Otwarcia imprezy dokonał Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego – p. Jacek Wójcicki.

Alina Kędziora


 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.