Gorzowska Spartakiada Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych
Rok szkolny 2019/2020

24 października 2019 roku zakończyła się trwająca 3 tyg Gorzowska Spartakiada Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych. Nasza szkoła w swojej grupie spotkała się z takimi szkołami jak : I LO, IV LO, ZS EKONOMICZNYCH, ZS ODZIEŻOWYCH, ZS MECHANICZNYCH.

Zanotowaliśmy 3 zwycięstwa, 10-2 z Mechanikiem, 3-1 z Ekonomikiem i 10-2 z Odzieżówka oraz ponieślismy 2 porażki z 7-3 z IV LO i 10-2 z I LO.

W grupie zajęliśmy 3 miejsce i tylko porażką w bezpośrednim starciu z IV LO nie weszliśmy do strefy medalowej. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy 5-6 miejsce na 11 szkół. Drużynę Zespołu Szkół Elektrycznych reprezentowali : Michał Różański, Natan Mierzwiak, Jakub Borecki, Andrzej Jasik, Adrian Białaszczyk, Marcel Olszański, Dawid Teleśnicki, Dawid Urban, Mateusz Pater, Jakub Płonecki, Hubert Żłobiński oraz Jakub Owsiejczyk.

Trenerem szkolnej reprezentacji był pan Karol Dębski.

 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.