progeCAD.pl banner
Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.
Zawody RC PDF Drukuj Email


Poprawiony: piątek, 17 lutego 2023 13:32
 
ELEKTRYCZNY AUDIOBOOK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Jak to jest stworzyć coś z niczego? Dowiedzieli się uczniowie naszej szkoły zaangażowani w tworzenie słuchowiska. W tym roku na warsztat trafił Charles Dickens. Nieśmiertelna "Opowieść wigilijna" została ożywiona przez uczniów klas czwartych. W główną rolę Scrooge’a wcielił się Julian Cieśla z 4 TB4. W pozostałych rolach wystąpili uczniowie klasy 4 TC5 Małgorzata Jastrzębska, Paweł Kuna, Konrad Nowak, Jacek Kowalik. W roli Marleya wystąpił Gracjan Antonowicz. Słuchowisko współtworzyła również Laura Mokosa z klasy 4 TD5. Całość nagrał i opracował Mikołaj Kapciak z klasy 4 TA5. Scenariusz opracowała Karolina Horyszko. Słuchowisko jest sztuką, która jest warta kontynuacji. Wszyscy słuchamy audiobooków, podcastów utrzymanych w formule monologu lub dialogu. Słuchowisko ożywiają dźwięki towarzyszące akcji. Z resztą posłuchajcie sami i podzielcie się swoimi opiniami z naszym zespołem.

Link do AUDIOBUKA


 
HAPPY VALENTINE'S DAY W ELEKTRYKU! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Tegoroczne Walentynki w naszej szkole były niezwykle udane.
Członkowie Samorządu Uczniowskiego - Gracjan, Natalia i Maja - odwiedzili liczne klasy, składając serdeczne walentynkowe życzenia nauczycielom, uczniom i pracownikom administracji. Towarzystwa dotrzymywał im istny wirtuoz akordeonu - Jakub - wygrywając z charakterystyczną dla siebie werwą szlagierowe piosenki dla zakochanych. Dla wszystkich samorząd uczniowski przygotował słodkie podarunki w postaci cukierków i bilecików z cytatami.
Dodatkowo Aleksander, Jakub i Maciej ułożyli muzyczny quiz. Biorąc w nim udział, nasi uczniowie mieli możliwość wykazania się znajomością utworów o mniej lub bardziej spełnionej miłości ;)
Wśród poprawnych odpowiedzi zostanie wylosowanych 3 zwycięzców, którzy otrzymają słodkie upominki.
Całość dopełniły walentynkowe dekoracje przygotowane przez Panią Joannę Kril. Niemały udział w ich tworzeniu miała klasa 4 TP5, która ochoczo użyczyła objętości swoich płuc do dmuchania balonów.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie, wsparcie i entuzjastyczny odbiór naszych działań!


Anna Inman - opiekun SU
Gracjan Antonowicz - przewodniczący SU


 
XVI Konkurs o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

10 stycznia 2023 r. zostały ogłoszone wyniki XVI edycji Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów szkół prowadzących kształenie zawodowe TECHNIK – ABSOLWENT 2022 ROKU pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

Z ogromną radością i dumą informujemy, że podwójnym laureatem został nasz absolwent Kacper Snopek.

Kacper uzyskał tytuł TECHNIKA ABSOLWENTA, zdobywając I miejsce w kraju na specjalności Technik Automatyk oraz tytuł SUPER TECHNIKA ABSOLWENTA, zdobywając I miejsce w kraju wśród wszystkich techników absolwentów.

Opiekunem naukowym Kacpra przez cały cykl kształcenia był mgr inż. Ryszard Miąsko

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 3 lutego 2023 na Politechnice Warszawskiej w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy Kacprowi dalszych sukcesów!


 
Perspektywy - ranking 2023 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W ogłoszonym 12 stycznia br. Rankingu Liceów i Techników miesięcznika "Perspektywy" Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim po raz kolejny otrzymał tytuł Szkoły ze Srebrną Tarczą.

Zajmujemy obecnie, wśród techników, 3 miejsce w mieście i 6 w województwie, oferując szeroki wybór zawodów. W klasyfikacji ogólnopolskiej zajmujemy 180 miejsce, odnotowując awans o 37 miejsc względem ubiegłorocznego rankingu.

W kryteriach wyników maturalnych z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, ponownie wśród techników, jesteśmy najlepsi w mieście.

Gratulujemy Wszystkim nauczycielom i maturzystom osiągniętej pozycji rankingowej. Pomimo wielu trudności i wyzwań, jakie postawił przed Wami trudny czas pandemii, zdaliście egzamin z wiedzy i umiejętności!

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 198
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.