progeCAD.pl banner
Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.
Życzenia Wielkanocne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
Finał XLIV OOWEE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Z dumą zawiadamiamy, że uczniowie gorzowskiego "Elektryka" nie ustępują  czołowych miejsc uczniom z całej Polski. Pięciu reprezentantów Zespołu Szkół Elektrycznych oraz zostało finalistami i laureatami  XLIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Kacper Snopek zajął II miejsce w Polsce w grupie automatycznej, a Dawid Hajduk zajął III miejsce w tej dziedzinie i uzyskali tytuł laureata.

Wysoki poziom utrzymał finalista Michał Piekutowski zajmując VIII miejsce w grupie informatycznej. Na liście finalistów zapisali się wśród mechatroników Wiktoria Masiukiewicz (X miejsce) oraz Konrad Melling (XII miejsce).

Przez cały piątek, 26 marca 2021r. najlepsi uczniowie z całej Polski wytężali swoje umysły i zdalnie, za pomoc platformy MS Teams, odpowiadali na pytania komisji finałowej. Ich zdolności zostały docenione, politechniki na nich czekają. Gratulujemy !!


 
Światowy Dzień Matematyki i Dzień Liczby Pi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Znamy szkolnego Mistrza Matematyki! 12 marca Zespół Matematyki we współpracy z Biblioteką Szkolną ogłosił konkurs matematyczny o tytuł mistrza matematyki. W wyznaczonym czasie na stronie Biblioteki Szkolnej został opublikowany quiz matematyczny. Nagrody zostały zakupione dzięki wsparciu Rady Rodziców. Każdy laureat konkursu otrzyma książkę o tematyce szyfrów oraz mini grę logiczną. W konkursie wzięło udział 37 osób. Zwycięzcami okazali się: I Kacper Stawiczny z klasy 2dT4, II Jakub Przybysz z klasy 2pT5 i III Alan Goźliński z klasy 3Tg. Zwycięzców zapraszamy do biblioteki po odbiór nagród. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Dominika Jastrząb

Dominika Kuligowska

 
Komunikat Dyrektora z dnia 26.02.2021 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 26 lutego 2021 12:22


Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Elektrycznych
z dnia 26 lutego 2021 r.


W związku z licznymi sygnałami uczniów klas maturalnych i nauczycieli o konieczności sprawdzenia stopnia przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych


podjął decyzję,


o przeprowadzeniu matury próbnej w formie stacjonarnej. Będzie to również okazją do sprawdzenia procedur maturalnych oraz wytycznych sanitarnych obowiązujących w czasie pandemii.Załączniki:

1. Wytyczne

2. Wykaz sal


Poprawiony: piątek, 26 lutego 2021 12:27
 
Konkursy w ramach Programu "Twoje dane - Twoja sprawa" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Szanowni Państwo,

dzisiaj świętujemy Dzień Ochrony Danych Osobowych. W tym Dniu staramy się, aby o ochronie danych osobowych było wyjątkowo głośno. Odbywa się wiele interesujących wydarzeń, spotkań i zajęć, które są okazją do zdobycia wiedzy i rozmowy o  ochronie danych osobowych, a tym samym podkreślenia wagi ochrony prywatności w życiu każdego człowieka. Cieszymy się niezmiernie z każdego działania, które Państwo podejmują, aby idea ochrony danych osobowych była powszechna wśród uczniów i nauczycieli.


W ramach tej wyjątkowej okazji, Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych oprócz wielu różnych działań edukacyjnych, ogłasza również dwa konkursy.

  • Konkurs dla uczniów na najciekawszy poradnik dla uczniów „Życie rodzinne online i offline. Porozmawiajmy o ochronie danych osobowych” (termin nadsyłania prac: 15.04.2021 r.

  • Celem organizowanych konkursów jest upowszechnianie wiedzy o ochronie danych osobowych i zachęcenie jego uczestników do głębszego zainteresowania się tematyką ochrony danych osobowych przez uczniów, nauczycieli, a także rodziców.

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z regulaminem konkursu i udziału w konkursach.

 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 11 z 174
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.